Σύµφωνα µε τις δηλώσεις των σωµατείων, οι αλλοδαποί σκακιστές (κοινοτικοί και µη) που µπορούν να χρησιµοποιήσουν στο πρωτάθληµα είναι οι εξής:
Υπενθυµίζεται ότι σύµφωνα µε την προκήρυξη των αγώνων (Αριθ. Πρωτ. 95502/24-7-2015), όλα τα σωµατεία θα πρέπει µέχρι την Παρασκευή 25 Σεπτεµβρίου 2015 να στείλουν συµπληρωµένη τη φόρµα µε τη βασική σύνθεσή τους (20άδα).

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΑΜ ΕΣΟ ΑΜFIDE TIT ELOΣΕΠΤ Φ ΗΜ. ΓΕΝ.
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Kovchan, Alexander UKR 46724 14103052 GM 2599 21/8/1983
Michna, Marta POL 46723 1106686 WGM 2398 Γ 30/1/1978
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑ∆ΗΜΙΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ«ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ» Firman, Nazar UKR 46734 14104490 GM 2523 22/3/1983
3 ΣΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Delchev, Aleksander BUL 46681 2900394 GM 2598 15/7/1971
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Zajic, Milan SRB 46725 912336 IM 2472 11/1/1999
Antal, Gergely HUN 46726 717312 GM 2554 20/3/1985
5 ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Zawadzka, Jolanta POL 28602 1122320 WGM 2430 Γ 8/2/1987
6 ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Miton, Kamil POL 41221 1111914 GM 2605 12/4/1984
Mista, Aleksander POL 46709 1110381 GM 2589 7/1/1983
7 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣΝΙΚΑΙΑΣ Kempinski, Robert POL 35944 1105663 GM 2637 11/7/1977
Brunello, Marina ITA 38095 822590 WIM 2298 Γ 16/6/1994
8 Ο.Φ.Η. Dochev, Dimitar BUL 23017 2900939 IM 2396 9/2/1975
Gocheva, Rumiana BUL 41213 2902206 WIM 2126 Γ 21/7/1957
9 ΣΑ ΧΑΝΙΩΝ Videnova, Iva BUL 39575 2907763 WGM 2384 Γ 17/10/1987
10 ΜΑΠΟ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ»ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Grigorov, Grigor BUL 32462 2907313 GM 2495 26/5/1987
Raeva, Elitsa BUL 35022 2906660 WIM 2258 Γ 13/3/1987
11 ΑΟ ΚΥ∆ΩΝ ΧΑΝΙΩΝ Zahariev, Zahari BUL 24875 2900289 IM 2401 10/9/1961
12 ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
13 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Zysk, Robert GER 27302 4600410 IM 2396 4/5/1966
14 ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Goczo, Melinda HUN 46496 711985 WIM 2280 Γ 21/2/1983
15 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ Brunello, Sabino ITA 41215 813613 GM 2550 27/6/1989
16 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ Firat, Burak TUR 46678 6305881 IM 2436 1/1/1993
Zimina, Olga ITA 46679 4132190 WGM 2368 Γ
17 ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ Ohme, Melanie GER 30108 4690745 WGM 2308 Γ 23/6/1990
18 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Kolev, Atanas BUL 33245 2900130 GM 2572 15/7/1967
Lekic, Dusan MNE 36405 905330 IM 2377 24/4/1969
19 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Ο Yilmaz, Mustafa TUR 46735 6302718 GM 2585 5/11/1992
ΠΟΣΕΙ∆ΩΝ Plat, Vojtech CZE 46479 325740 IM 2463 23/1/1994
20 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑ∆ΑΣ Ibrahim, Hatem EGY 46307 10601201 IM 2316 16/5/1975
Baciu, Diana ROM 46727 13903284 WIM 2263 26/3/1994
21 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Nabaty, Tamir ISR 46729 2809052 GM 2597 4/5/1991
Libiszewski, Fabien FRA 46730 616834 GM 2525 5/1/1984
22 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑ∆ΕΛΦΕΙΑΣ
23 ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Milovanovic, Ninoslav SRB 23902 906735 2177 3/5/1952
24 ΑΟ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ David, Alberto LUX 44742 4000013 GM 2585 26/3/1970
25 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥΠΟΛΗΣ Nikolov, Momchil BUL 34317 2905710 GM 2537 3/3/1985
Galunova, Tsveta BUL 32870 2909995 2151 Γ 4/8/1995
26 ΛΠ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Boruchovsky, Avital ISR 46492 2800055 GM 2541 15/3/1997
Genova, Lyubka BUL 35489 2905612 WIM 2204 Γ 25/10/1983
27 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
28 ΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Petritaj, Fotjon ALB 31583 4701704 2280 23/7/1982
Genova, Ruzhka BUL 39529 2902273 WIM 2185 Γ 31/7/1963
29 ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ Ι.ΤΖΕΛΕΠΗΣ
30 ΘΙΝΑΛΙΟΣ ΣΟ
31 ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
32 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

NO COMMENTS

Leave a Reply